خدمات

تحقیقات و مشاوره

گروه مشاوره و R&D صنایع چاپ و بسته‌بندی مودت با سه دهه فعالیت تخصصی در حوزه بسته‌بندی انواع کالاها و همچنین طراحی،چاپ و تولید تخصصی بسته‌بندی‌های رستورانی آمادگی ارائه مشاوره به صاحبان و مدیران مجموعه‌های مختلف صنعتی، غذایی و رستورانی در راستای ارتقا کیفیت کاری خود با تولید و عرضه بسته‌بندی‌های جدید، خلاقانه، اقتصادی و بهینه را دارد.

ایده‌پردازی و طراحی صنعتی

ما طرفدار چالش برای خلق بسته‌بندی‌های خاص و جدید هستیم. خلاقیت و زیبایی در کنار کارایی و کارآمدی شعار تیم طراحی صنعتی صنایع چاپ و بسته‌بندی مودت است. ما با تسلط بر علم بسته‌بندی و رصد هرروزه پیشرفت‌های این صنعت در دنیا به خلق بسته‌بندی‌های نوآورانه و استاندارد می‌پردازیم.

طراحی گرافیک

ما با بهره‌گیری از تیم مجرب طراحان تحصیل کرده، حرفه‌ای و کارآزموده به طراحی گرافیکی هویت بصری سازمان‌ها بسته‌بندی‌ها و سایر ملزومات چاپی آنان میپردازیم. درک هنری، طراحی هویت بصری مرتبط و اصولی بر اساس مبانی برندینگ و تبلیغات، خلاقیت و ظرافت از جمله عواملی است که باعث تمایز تیم طراحی مودت شده است.

چاپ و تولید

ما به عنوان حرفـه ای ترین مرکز تخصصـی در حوزه ی صنعت چاپ و تولید انواع بستـه بندی مرتبط با گروه‌های مختلف رستورانی ، با اتکا به تیم مجرب تولید و بهره گیری از جدید ترین ماشین آلات مــدرن و تکنولــوژی روز دنیــا توانستـه ایم که بخش عمده ای از گستره بازار را به خود اختصاص دهیم. دقت در ثبت سفارش، تعهد به زمان تحویل، تضمین کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه مورد استفاده از جمله ویژگی‌هاییست که بیان آن از زبان مشتریان باعث افتخار ماست.

سفارشات و پشتیبانی

وفاداری مشتریان ما در سه دهه فعالیت صنایع چاپ و بسته‌بندی مودت نشان از اهمیت پشتیبانی و بها دادن به مشتریان در این مجموعه دارد. رسالت ما همراهی با مشتریان در تمامی مراحل کاری جهت سرویس دهی هر چه بهتر و کمک به پیشرفت و تعالی آن هاست.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟